Praktykant/ Stażysta w dziale eksportu

Bomar Sp. j.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Główne zadania na stanowisku:
• robocze tłumaczenie tekstów,
• budowanie bazy klientów w Polsce i za granicą,
• działania marketingowe,
• współuczestnictwo w planowaniu i analizie rynków w Polsce i zagranicą,
• dbanie o dokumentację i przestrzeganie procedur firmowych, o właściwy wizerunek firmy w kontaktach z klientem;

Wymagania:
• student bądź absolwent studiów wyższych,
• bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego B2,
• bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
• bardzo dobra znajomość programu MS Office, MS Excel,
• umiejętności analityczne,
• dokładność, rzetelność, terminowość,
• umiejętność efektywnego zarządzanie czasem i pracą własną,
• dążenie do rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

Prezentacja firmy

BOMAR Niemczyk Sp. jawna prawie od początku działalności działa w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż