Praktykant/Stażysta-Dział Sprzedaży i marketingu

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

40-114 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism, wydawca portali internetowych, organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do wzięcia udziału w programie praktyk i staży.

Wybierz jedną z dwóch propozycji dla absolwentów i studentów zwłaszcza kierunków ekonomicznych, informatycznych, artystycznych oraz dziennikarskich.

PROGRAM PRAKTYK:
• praktyki dla studentów studiów licencjackich/magisterskich
• od 1 do 3 miesięcy
• umowa o praktyki

PROGRAM STAŻY:
• staż dla absolwentów studiów magisterskich
• od 3 do 9 miesięcy
• umowa o staż

Pozostajemy otwarci na propozycje przedłużenia praktyk/staży oraz na podjęcie dalszej współpracy.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie wsparcie Zespołu w Dziale Sprzedaży i marketingu:

Termin rozpoczęcia: od sierpnia

Ilość osób: 2

Wymagania:
- sprawna obsługa komputera (pakiet MS OFFICE)
- punktualność, dokładność, koncentracja na powierzonych zadaniach
- dobre zdolności komunikacyjne
- inicjatywa w działaniu i dobra organizacja pracy
- umiejętność swobodnego formułowania treści
- umiejętność pracy w zespole
- entuzjazm i silna motywacja do rozwoju
- mile widziane osoby gotowe podjąć staż 9-miesięczny (z możliwością stałego zatrudnienia)

Zakres obowiązków:
- wsparcie procesu sprzedaży, współpraca z dyrektorem sprzedaży
- przygotowanie baz danych, analiza zestawień zgodnie z wytycznymi
- współpraca przy tworzeniu treści marketingowych
- udział w imprezach konferencyjnych i targowych

Procedura rekrutacyjna

Termin: od 1 lipca 2015 r.

Pierwszy etap:
Wyślij swoje CV i list motywacyjny w tytule wpisując „Praktyki/staże” oraz LM.

Drugi etap:
Rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem działu.
Trzeci etap:
Rozmowa z prezesem Grupy PTWP.
Osobom, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny zaproponujemy umowę o staż bądź praktykę na okres od 1 do 9 miesięcy (w tym bezpłatny miesięczny okres próbny).

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Marketing / PR / Social Media