Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.
Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Praktykant / Praktykantka

(wsparcie projektu)

Miejsce, wymiar oraz okres praktyki:

  • Warszawa ul. Gottlieba Daimlera 1,
  • wymiar godzinowy praktyk: 32-40 godzin tygodniowo,
  • okres praktyki: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • dywizja: Mercedes-Benz Trucks,

Zakres obowiązków:

  • prace administracyjno-biurowe,
  • pomoc przy wdrożeniu projektu Go4Grow,

Wymagania:

  • student/ka kierunków: dziennikarstwo, zarządzanie, marketing, ekonomia,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym koncernie,
  • interesującą pracę w miłej atmosferze,
  • przewidziane jest wynagrodzenie - szczegóły do ustalenia w czasie osobistego spotkania.
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.