Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Do naszych biur zlokalizowanych w Łodzi (Widzew, Retkinia, Chojny), Pabianicach i Strykowie poszukujemy osób na stanowisko:

praktykant/praktykantka

Nr ref.: 30360
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź (Widzew, Retkinia, Chojny), Pabianice, Stryków

Zakres obowiązków:
  • wsparcie Konsultantów Randstad w prowadzonych projektach rekrutacyjnych
  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami do pracy tymczasowej
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • prace administracyjno-biurowe
  • praca w systemie SAP

Oczekiwania:
  • chęć rozwoju w obszarze HR i pracy z klientem
  • motywacja do pracy i otwartość na nowe wyzwania
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • status studenta/studentki uczelni wyższej

Oferta:
  • ciekawe doświadczenie zawodowe poparte referencjami
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych dla największych firm produkcyjnych na rynku polskim i międzynarodowym
  • wiedzę od najlepszych profesjonalistów w branży
  • praktyczne umiejętności cenione na rynku doradztwa personalnego
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie informacji, którą lokalizacją są Państwo zainteresowani.

Oferujemy praktyki bezpłatne.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)