PRAKTYKANT / PRAKTYKANTKA W AGENCJI NIERUCHOMOŚCI

Estate Dealer

31-159 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce praktyk: Kraków

Zapraszamy do współpracy w wykwalifikowanym, ambitnym oraz w pełni zaangażowanym zespole. Pracując z nami zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście, kompleksową pomoc ze strony biura jak i współpracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany nieograniczonymi możliwościami zdobywania wiedzy oraz nielimitowanym potencjałem zarobkowym,

Jest to praca właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

- Pozyskiwanie ofert,

- Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,

- Budowanie własnej bazy danych,

- Sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości,

- Prezentacja nieruchomości,

- Negocjacje,

- Pomoc w załatwianiu formalności itp.

- Profesjonalizm

- Wysoka kultura osobista,

- Umiejętność organizacji czasu pracy,

- Zdolność do negocjacji,

- Komunikatywność,

- Zdolność do pracy w zespole,

- Dyspozycyjność,

- język angielski (w stopniu komunikatywnym).

Mile widziane prawo jazdy oraz doświadczenie zarówno w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami jak i handlu, sprzedaży oraz marketingu.

Oferujemy:

- Laptop,

- Telefon,

- Samochód,

- Aparat fotograficzny,

- Zaawansowane szkolenia w zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, home stagingu itp.

- Dostęp do najnowszych technologii,

- Działalność w ramach międzynarodowej agencji nieruchomości,

- Wysokie prowizje,

- Atrakcyjna ścieżka kariery.

Prezentacja firmy

Kraków – Amsterdam – Londyn – Manchester to cztery duże ośrodki, na któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena