Praktykant/Praktykantka do Agencji Rekrutacyjnej

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Praktykant/Praktykantka. Jeżeli jesteś ambitny,dobrze zorganizowany, komunikatywny i zainteresowany rozwojem w obszarze HR to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Praktykant/ Praktykantka do Agencji Zatrudnienia

Nr referencyjny

PA/02/2014
Lokalizacja

Warszawa

Zakres obowiązków:

Udział w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
Bezpośrednie poszukiwanie Kandydatów
Redagowanie i publikowanie ofert pracy
Weryfikacja napływających aplikacji
Wywiady telefoniczne z kandydatami
Dbanie o social media

Wymagania

Status studenta lub absolwenta
Biegła znajomość języka niemieckiego- bardzo mile widziane
Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR
Dobra znajomość pakietu MS Office
Zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność
Bardzo dobra organizacja pracy
Myślenie analityczne

Oferujemy:

Drobną bonifikatę
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
Wsparcie doświadczonych specjalistów ds. rekrutacji
Narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Nr licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja