Praktykant na stanowisku biurowo-administracyjnym z językiem niemieckim

ALAUCTUS-Care Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Alauctus działa prężnie na rynku od 2008 roku, posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji współpracy pomiędzy polskimi i niemiecki kontrahentami oraz z klientami. Główną działalnością firmy Alauctus-Care Sp. z o.o. jest organizacja opieki dla osób starszych w Niemczech.

Do siedziby naszej firmy w Poznaniu poszukujemy praktykantów na stanowisko biurowo-administracyjne z językiem niemieckim:

Miejsce pracy: biuro w Poznaniu (Grunwald, dogodny dojazd).

Wymagamy:

  • biegłej znajomość języka niemieckiego w mowie oraz w piśmie
  • znajomości obsługi programów pakietu MS Office
  • kreatywności
  • umiejętności samodzielnej organizacji dnia pracy
  • rzetelności
  • chęci do zdobycia doświadczenia i umiejętności zawodowych

Oferujemy:

  • możliwość odbycia praktyk w prężnie rozwijającej się firmie
  • szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego
  • kontakt z językiem niemieckim
  • rozwój języka niemieckiego pod kątem branży
  • elastyczny grafik dopasowany, w miarę możliwości, do zajęć na uczelni
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szansę na stałe zatrudnienie po pozytywnym odbyciu praktyk

Do obowiązków praktykanta na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie korespondencji w języku niemieckim oraz polskim
  • obsługa klientów oraz kontrahentów
  • pomoc w organizowaniu spotkań rekrutacyjnych
  • pomoc w bieżących pracach biurowych
  • tłumaczenie tekstów
  • obsługa urządzeń biurowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do współpracy.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ALAUCTUS-Care Sp. z o.o. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. )."

Prezentacja firmy

Grupa Alauctus działa prężnie na rynku od 2008 roku, posiada wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta