Praktykant (m/k). PR, digital, eventy.

Umbrelka Sp. z o.o.

02-203 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowoczesnych narzędzi komunikacji, PR, marketingu i sprzedaży. Skutecznie przyciągamy ludzi do marek.

PR:
Współpracujemy z kilkuset dziennikarzami i blogerami. Przygotowujemy angażujący content. Generujemy setki publikacji miesięcznie.

Digital:
Tworzymy landing pages, spoty na YT i FB, unboxingi, prezentacje firmowe, animacje 3D.

Eventy:
Organizujemy eventy małe, średnie i duże. Launche nowości, konferencje prasowe, koncerty gwiazd.

Szukamy ludzi na dłużej, ale musimy najpierw Cię poznać.
Dlatego na początku miesięczna praktyka, potem pełnopłatny staż.
Nie będziesz parzyć kawy i ślęczęć nad Excelem. Zaangażujemy Cię we wszystko co robimy.
W pakiecie przyjazny zespół, laptop, smartfon, profesjonalny software.

Widzisz się w tym? Pisz do nas.

Wymagania

Szukamy przede wszystkim osób zorganizowanych, odważnych, pozytywnych, lubiących ludzi i komunikatywnych. Oczekujemy dobrej znajomości blogosfery i vlogosfery, wszystkich mediów społecznościowych, MS Office i przynajmniej angielskiego.
Reszty nauczysz się u nas.

Prezentacja firmy

UMBRELKA to pasjonaci nowoczesnego marketingu, komunikacji, multimediów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media