Praktykant/-ka w dziale marketingu i PR

inQuest s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

inQuest tworzą trenerzy, specjaliści, managerowie i konsultanci łączący swoje dotychczasowe doświadczenia, aby przekraczać dawne klasyfikacje usług, łącząc działania edukacyjne, marketingowe i doradcze w rozwiązania, które są naprawdę skuteczne.

inAkademia to projekt szkoleniowy dostosowany do potrzeb i możliwości jego klientów. To nowa jakość praktycznej i esencjonalnej nauki na odległość, a esencjonalność to dla nas słowo-klucz.

Zakres obowiązków:
- pisanie informacji prasowych
- nawiązywanie relacji z dziennikarzami
- poszukiwanie informacji i przygotowywanie baz danych
- prowadzenie działań social media
- przygotowywanie raportów
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu firmy

Oferujemy:
- bezpłatne miesięczne praktyki
- możliwość zdobycia praktycznych umiejętności przy ciekawych projektach
- dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej inAkademia przez okres trwania praktyk
- przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole

Wymagania

- lekkie pióro, umiejętność pisania ciekawych i poprawnych tekstów,
- umiejętność sprawnego poruszania się w internecie w poszukiwaniu informacji
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
- kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, pro-aktywność
- dobra znajomość programu Excel
- dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem serwisu. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

inQuest tworzą trenerzy, specjaliści, managerowie i konsultanci ł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media