praktykant/ka w dziale HR

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad jest numerem 1 na rynku usług HR w Polsce. W związku z rozwojem naszego biura w Tychach poszukujemy energicznych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

Nr ref.: 11629
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:
  •  weryfikację CV oraz pierwszy kontakt telefoniczny z kandydatami
  • umawianie spotkań z kandydatami
  • uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych
  • stała aktualizacja bazy CV
  • prace administracyjno – biurowe
  • zamieszczanie ogłoszeń w portalach internetowych
  • udzielanie informacji o aktualnych projektach rekrutacyjnych
  • selekcja napływających aplikacji
  • zakładanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • zainteresowanie obszarem HR
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferta:
  • możliwość odbycia bezpłatnych praktyk
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży HR, popartego referencjami
  • dynamiczne i ciekawe praktyki w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)