Praktykant/ka w dziale HR z elastycznym grafikiem

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

W związku z rozwojem naszej spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Praktykant/-ka
(miejsce pracy: Wrocław)

Obowiązki:
- redagowanie oraz umieszczanie ogłoszeń o pracę,
- wsparcie działu HR w rekrutacjach,
- przeprowadzanie wstępnych rozmów o pracę;
- archiwizacja dokumentów,
- prace biurowe

Oferujemy:
- elastyczny grafik (dni oraz godziny pracy do ustalenia)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- miłą atmosferę pracy,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Wymagania:
- studenci ostatnich lat studiów,
- dobra organizacja pracy,
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- wysoka kultura osobista.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (ze zdjęciem) wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.