Praktykant/-ka w Dziale Administracji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

• pomoc przy wykonywaniu comiesięcznych rozliczeń czasu pracy pracowników,
• zarządzanie bazą danych,
• sporządzanie teczek osobowych,
• wsparcie konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych,
• współudział w rozmowach rekrutacyjnych.

Wymagania:

• chęci do rozwoju w dziale administracji kadrowej,
• wykształcenie minimum średnie,
• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
• dobrej organizacji pracy,
• umiejętności obsługi komputera.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
• współpracę w gronie doświadczonych konsultantów,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• rozwojową pracę,
• możliwość zdobycia referencji po odbyciu praktyk,
• bezpłatną praktykę na okres 3 miesięcy.

Oferta dotyczy praktyk bezpłatnych.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie.

Numer referencyjny: PDzA/10/2016/GRM
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.