Praktykant/ka w biurze Agencji Pracy Tymczasowej

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:
• redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
• przeprowadzanie wstępnych selekcji aplikacji,
• organizowanie spotkań z Kandydatami,
• udział w spotkaniach rekrutacyjnych,
• udział w spotkaniach biznesowych,
• pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
• wsparcie w archiwizacji dokumentów,
• porządkowanie akt pracowniczych.
Oferujemy:
• miesięczne bezpłatne praktyki,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką,
• współpracę w młodym, dynamicznym zespole,
• poznanie specyfiki pracy agencji pracy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• status studenta kierunku: psychologia, zarządzanie, socjologia lub nauk pokrewnych,
• dyspozycyjność w wymiarze minimum 20 h tygodniowo,
• zainteresowanie tematyką rekrutacji, zarządzania zasobami ludzkimi,
• dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
• umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż