Randstad jest numerem 1 na rynku usług HR w Polsce. W związku z rozwojem biura na Mokotowie poszukujemy energicznych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku praktykanta/tki HR

Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Oferujemy praktyki w przyjaznej atmosferze, z gwarancją zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu tematyki HR.

praktykant/ka HR

Nr ref.: 40194
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

- weryfikacja CV oraz pierwszy kontakt telefoniczny z kandydatami

- umawianie spotkań z kandydatami

- stała aktualizacja bazy CV

- prace administracyjno – biurowe

- archiwizacja dokumentów

- zakładanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych

- zamieszczanie ogłoszeń w portalach internetowych

- udzielanie informacji o aktualnych projektach rekrutacyjnych

- selekcja napływających aplikacji

- pozyskiwanie kandydatów oraz nowych klientów

Oczekiwania:

- wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci lub absolwenci)

- zainteresowanie obszarem HR

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie i motywacja do pracy

- dyspozycyjność

Oferta:

- bezpłatne praktyki

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia, popartego referencjami

- otwartą i przyjazną atmosferę pracy

- możliwość płatnych zastępstw w dużych firmach i zdobycie doświadczenia biurowego

- po odbyciu praktyk, najlepszych praktykantów polecamy na stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)