Reed Specialist Recruitment
Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Praktykant HR

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy;
zbieranie wymaganych dokumentów od pracowników firmy;
kontakt z pracownikami zza granicy;
kontakt z pracownikami innych działów w celu poprawnego przepływu informacji;
informowanie pracowników

Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy jednak, iż będziesz wykonywał swoje obowiązki z zaangażowaniem oraz skrupulatnie.

Konieczna jesr również znajomość języków obcych: języka angielskiego oraz niemieckiego lub angielskiego oraz francuskiego lub angielskiego oraz włoskiego lub angielskiego oraz holenderskiego.

Oferujemy Ci możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w znanej i rozpoznawalnej firmie działającej międzynarodowo. Za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie, a także możliwość dalszej współpracy z firmą w dziale HR po zakończeniu praktyk. Zdobędziesz cenne umiejętności pracy wzespole międzynarodowym oraz obsługi systemu SAP - niezwykle przydatne na obecnym rynku pracy. Gwarantujemy również możliwość wykorzystania Twoich umiejętności językowych.

Dodatkowymi atutami jest nowe biuro firmy w centrum miasta oraz przyjazna atmosfera w zespole.

Do wszystkich obowiązków zostaniesz przeszkolony, a w trakcie praktyk będziesz miał wsparcie ze strony kolegów z zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.