Praktykant HR w Dziale Współpracy z Zagranicą

GP People Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 poszukuje do Działu Współpracy z Zagranicą:

praktykanta

nr referencyjny: pra/02/15
miejsce pracy: Toruń

wymagania niezbędne:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana znajomość j. angielskiego
- student/ka bądź absolwent/ka studiów licencjackich lub magisterskich (mile widziane kierunki: Germanistyka, ZZL, Psychologia, Ekonomia, Zarządzanie lub pokrewne)
- zainteresowanie tematyką z zakresu HR (rekrutacja i selekcja, praca tymczasowa, kadry)
- motywacja oraz chęć zdobycia doświadczenia w Dziale Współpracy z Zagranicą

opis stanowiska:
asystowanie Konsultantowi we wszystkich bieżących zadaniach:
- obsłudze Klientów niemieckojęzycznych, tworzeniu ofert i umów handlowych, negocjacje warunków finansowych, bezpośrednie i telefoniczne rozmowy z Klientami biznesowymi oraz tłumaczenia dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych, research potencjalnych Klientów
- weryfikacji życiorysów: selekcji aplikacji, wywiady telefoniczne, rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi pracownikami, redagowanie ogłoszeń
- wyszukiwaniu i weryfikowaniu informacji na potrzeby projektów rekrutacyjnych, które wymagają efektywnej pracy z Internetem i bazami danych
- współpracy z instytucjami na terenie Niemiec

- czas trwania praktyk: 1 - 3 miesięcy (min. 160 godzin), Agencja przewiduje zatrudnienie sprawdzonego praktykanta lub podjęcie z nim współpracy w innej formie

oferujemy:
- intensywną naukę języka niemieckiego w praktyce połączoną ze zdobywaniem cennego międzynarodowego doświadczenia w obszarze HR
- umowę w ramach bezpłatnych praktyk
- zwrot kosztów za dojazdy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym obszarze HR i zapoznania się ze specyfiką pracy Agencji
- wsparcie ze strony konsultantów oraz opiekuna, który na bieżąco będzie pomagał Praktykantowi w realizacji zadań
- pracę w miłej atmosferze, referencje
- możliwość zatrudnienia po praktykach