PRAKTYKANT do serwisu internetowego dla kobiet

MyBrand

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dzień dobry!

W związku z zakładaniem nowego serwisu dla Kobiet poszukujemy redaktorów, którzy chcą nauczyć się pisać artykuły, felietony, prowadzić wywiady i zdobyć pierwsze – cenne doświadczenie. Możliwość odbycia praktyk studenckich dla tych osób, które studiują dziennikarstwo, public relations i inne pokrewne dziedziny.

Działy, jakie będą na serwisie to między innymi: moda, uroda, podróże, dziecko, zdrowie, fitness, kuchnia, design, plotki i inne. Jeżeli czujesz się na siłach, aby współtworzyć serwis, masz ciekawe zainteresowanie lub chcesz podjąć nowe wyzwanie – aplikuj do nas!

Oczekujemy!

- pozytywnego nastawienia do życia
- terminowości
- chęci do nauki i poszerzania swoich możliwości
- nie musisz mieć doświadczenia, pamiętamy że są to bezpłatne praktyki, które mają Cię czegoś nauczyć – wymierne korzyści dla dwóch stron!
- Znajomości zasad stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii

Co gwarantujemy?

- przeszkolenia
- pomocną dłoń
- elastyczne godziny pracy (zdalnej)
- wszystkie artykuły podpisane Twoim nazwiskiem!

Twoje zadania:

- Redagowanie i tworzenie materiałów dla serwisu internetowego
- Wyszukiwanie ciekawych informacji, które mogą się przydać Tobie lub innym redaktorom w pracy

Czujesz się na siłach? Aplikuj! Prześlij nam propozycję 5 tematów do wybranego przez Ciebie działu.

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo