Praktykant do działu Badań i Rozwoju i działu Admininistracji

Duna Sp. z o.o.

31-416 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Duna Sp. z o.o., właściciel i dystrybutor marek z branży lifestylowej (Umbra, Interio, Katarek) oferuje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w dziale Badań i Rozwoju oraz dziale Administracji.
Po odbyciu praktyk możliwe przedłużenie współpracy w formie płatnego stażu.

Zakres obowiązków:
sporządzanie baz danych
tworzenie zestawień w Excel i prezentacji w PowerPoin
analiza danych i przygotowywanie na ich podstawie raportów
tworzenie zestawień, wyszukiwanie informacji w Internecie oraz ich analiza
asystowanie w prowadzonych projektach produktowych
przygotowywanie dokumentów, pilnowanie terminów realizacji zadań w zespole
prace administracyjne tj. prawidłowy obieg dokumentów, ewidencja korespondencji, współpraca z dostawcami usług

Wymagania

Nasze oczekiwania:

Student/studentka
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Biegła znajomość programów komputerowych: Excel/PowerPoint
Umiejętność logicznego myślenia i analizowania danych oraz wyciągania trafnych wniosków
Dokładność, skrupulatność i systematyczność
Zapał do poszerzania wiedzy oraz umiejętność kreatywnego myślenia
Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość

Korzyści dla Praktykantów:

Zdobędziesz ciekawe doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.
Poznasz funkcjonowanie organizacji oraz ciekawą pracę w dziale B&R.
Będziesz pracować w przyjaznej i kameralnej atmosferze.
Dostosujesz godziny pracy do swoich obowiązków.
Możliwość przedłużenie praktyki w formie płatnego stażu.

Prosimy w treści maila wpisać nazwę działu, do którego chcą Państwo złożyć swoją aplikację.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Właściciel marek lifestylowych, na rynku parentingowym oraz wyposażenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż