Praktyka - dziennikarz internetowy

WebMonk

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OFEROWANE WARUNKI:

  • Współpraca przy tworzeniu i redagowaniu nowego ogólnopolskiego portalu o Europie i Unii Europejskiej,
  • Praktyka dziennikarska pod opieką redaktora portalu,
  • Możliwość publikowania własnych tekstów i stworzenia profesjonalnego portfolio
  • Poznawanie w praktyce zagadnień związanych z dziennikarstwem internetowym
  • Praktyki bezpłatne, zdalne

ZADANIA:

  • Pisanie 1-2 artykułów dziennie (5-10 tygodniowo) na tematy dotyczące Europy i poszczególnych krajów europejskich. Około 3000 znaków 1 artykuł
  • Aktywność na forum i grupach dyskusyjnych oraz w portalach społecznościowych
  • Kreatywność i świeże pomysły mile widziane :)

Wymagania

  • Student/ka III, IV lub V roku
  • Dobra znajomość Internetu i obsługi komputera
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro
  • Dobre umiejętności planowania i organizacji pracy

Prezentacja firmy

Edukey S.C. to firma szkoleniowo-doradcza dążąca do dostosowania wiedzy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
minimum 2 tygodnie
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo