PRAKTYKA dla młodych grafików www

Piotr Wawer Renowacja Dział Sztuki

Kraków, 31-104, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją eventową i podróży aktywnych: tematycznych, trekkingowych, rowerowych - w Polsce i na świecie. Organizujemy wyjazdy integracyjne, motywacyjne, eventy, konferencje. Poszukujemy utalentowanych i kreatywnych adeptów grafiki i designu stron internetowych, którzy chcą się rozwijać w tej dziedzinie.

O co nam chodzi?

Przestały nam pasować nasze strony internetowe. Przydałoby się je odświeżyć albo w ogóle wywrócić do góry nogami. Ponieważ organizujemy wyjątkowe eventy, chcemy wyróżniać się nietuzinkowymi stronami - poszukujemy więc osób o wyjątkowych pomysłach.

Co oferujemy?

- Ciągły i dogłębny feedback odnośnie Twoich pomysłów, dzięki któremu będziesz zdobywał doświadczenie w pracy z klientem, w tym, jak radzić sobie z jego oczekiwaniami i jak budować relację w tej branży.
- Nową realizację do Twojego portfolio zawodowego.
- Referencje.
- Praktyki są z zasady nieodpłatne. Jednak najlepsze realizacje, tzn. takie, które wykorzystamy w naszej działalności - nagradzamy.
- Jeżeli będzie nam się dobrze współpracowało, chętnie powierzymy Ci w przyszłości podobne zlecenia od naszych klientów według Twojej stawki.

Wymagania

Co musisz umieć?

Nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie grafiki komputerowej i budowania stron www - wtedy nie szukalibyśmy Ciebie. Podstawowy warsztat w tym temacie - tzn. taki, który pozwoli Ci na zaprojektowanie i zbudowanie grafiki do strony - musisz już posiadać.

CZAS PRACY
Elastyczny - chcemy, żeby umówione rzeczy były robione na czas. O reszcie (kiedy, jak) - Ty decydujesz.

MIEJSCE PRACY
Ty decydujesz. Może być w naszym biurze, może być u Ciebie, w ulubionej kawiarni, na uczelni czy w parku. Tam, gdzie wpadają Ci do głowy najlepsze pomysły.

Prezentacja firmy

Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność organizatora eventów (media, sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie