PRAKTYKA biurowa dla studentów - biuro podróży

Agencja Organizacyjna Reporter

Kraków, 31-104, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. ZADANIA:
-> pomoc w tworzeniu ofert turystycznych,
-> pomoc w redagowaniu publikacji,
-> pomoc w administrowaniu stron www i konta na facebooku,
-> bieżąca pomoc w pracach biurowych, marketingowych i promocyjnych,
dla chętnych:
-> tworzenie rezerwacji,
-> księgowanie dokumentów,
-> doraźne tłumaczenie treści stron www,
-> mile widziane własne pomysły na współtworzenie firmy.

2. CZAS:
Czas pracy jest elastyczny - do uzgodnienia z pracodawcą. Pracujemy w trybie zadaniowym, a więc liczą się wykonane obowiązki na koniec tygodnia. Raz w tygodniu rozliczenie.

3. MIEJSCE:
Spotykamy się w firmie przy ul. Felicjanek w Krakowie (między ul. Zwierzyniecką i Smoleńsk, Centrum). Część pracy - po uzgodnieniu - można wykonywać zdalnie z dowolnego miejsca z dostępem do internetu i ew. zasięgiem służbowego telefonu komórkowego (jeśli taki posiadamy).

UWAGA! Praktyki studenckie są nieodpłatne z szansą przejścia na odpłatną umowę zlecenie po 3 miesiącach (pół etatu, elastyczny czas pracy), jeśli dwie strony umowy będą zadowolone ze współpracy. Praca jest stacjonarna, nie obejmuje wyjazdów turystycznych.

Wymagania

-> obsługa komputera: Pakiet Office, internet, facebook,
-> podstawowa wiedza z zakresu geografii świata i turystyki,
-> umiejętność redagowania tekstów,
-> znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym w mowie i piśmie,
-> samodzielność w działaniu,
-> odpowiedzialność.

2. DODATKOWO MILE WIDZIANE:
-> znajomość drugiego języka obcego,
-> znajomość programów graficznych do przygotowywania materiałów promocyjnych firmy (foldery, ulotki, itp.).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą turystyczno-eventową o szerokim wachlarzu usług, założoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące, pół etatu
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka