Pracuj w wakacje jako Opiekun / Opiekunka osób starszych w Niemczech

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Niemcy/ Różne miejscowości/ domy prywatne, zagranica

Opis stanowiska pracy

Właśnie skończyłeś studia? Masz przerwę w nauce? Chcesz podszkolić niemiecki i podreperować budżet? Sprawdź wakacyjne oferty pracy jako Opiekun osób starszych. Nie jest to łatwa praca, ale daje ogromną satysfakcję i wymierne korzyści.

Pracuj w wakacje jako Opiekun osób starszych w Niemczech

Praca w ATERIMA MED to:

• wyjazd do Niemiec na 1-3 miesiące
• opieka nad seniorem w jego domu
• pomoc osobie starszej w sytuacjach dnia codziennego
• przygotowywanie i podawanie posiłków
• pomoc w utrzymaniu higieny podopiecznego
• prowadzenie gospodarstwa domowego

Korzyści z wyjazdu z nami:

• szansa na zarobienie nawet 10 000 zł w dwa miesiące
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
• okazja do podszlifowania niemieckiego
• darmowy przejazd w dwie strony
• stała opieka ze strony koordynatora

Aby z nami wyjechać, musisz znać przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i mieć – choćby niewielkie – doświadczenie w opiece nad osoba starszą lub niesamodzielną.

Ze względu na obowiązujące przepisy prawne oraz nasz model zatrudnienia oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają statusu studenta. Jeśli jesteś przed obroną, wystarczy nam zaświadczenie o ukończeniu studiów.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia