Pracowników ekip technicznych do pracy stałej i weekendowej

Amadeo Group

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma AMADEO (amadeo.pl) działająca w branży wynajmu mebli eventowych, akcesoriów i wyposażenia na imprezy (eventmeble.pl ; namiotyimprezowe.pl ; scenart.pl) poszukuje pracowników ekip technicznych do pracy stałej i weekendowej.

Oczekujemy: rozwiniętego zmysłu technicznego, sprawności fizycznej oraz odpowiedniego poziomu kultury osobistej (praca z klientami). Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód (dojazd do pracy).

Oferujemy: ciekawą pracę przy obsłudze imprez, koleżeńską atmosferę w pracy oraz uczciwe wynagrodzenie.

Czas pracy jest nienormowany, tzn. godziny pracy uzależnione są od realizowanych zleceń, nieregularne; możliwa jest praca zmianowa.

Siedziba firmy mieści się w Ożarowie Maz., dlatego preferujemy osoby z najbliższych okolic: Piastów, Pruszków, Babice, zachodnie dzielnice Warszawy.

Przepraszamy, ale kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

WYNAJEM WYSOKIEJ JAKOŚCI MEBLI EVENTOWYCH. <br/>SCENOGRAFIA EVENTOWA I W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis