Pracownika Sklepu Spożywczo - Prasowego

JA Management

Rzeszów / Krasne, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Sklep/Salon INMEDIO CAFE należący do Grupy HDS Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK SKLEPU SPOŻYWCZO-PRASOWEGO

(Krasne / k. Rzeszowa)

Nr Ref. 1/03/2014

Oferujemy:

- odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w sieci o wysokich standardach,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- motywacyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

- bardzo atrakcyjne premie,

- elastyczny grafik pracy,

- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

- szkolenia.

Wymagania

- osoba posiadająca status studenta,

- doświadczenia w pracy w handlu,

- gotowości do pracy w oparciu o standardy funkcjonujące w sieci HDS Polska,

- aktualnej książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych,

- nastawienie na Klienta,

- umiejętności pracy w zespole oraz chęci do nauki,

- umiejętność obsługi komputera,

- nastawienie na realizację celów i zadań,

- dyspozycyjności (praca w weekendy).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem odpowiadając na ogłoszenie. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

                       OFERTA WAŻNA DO 20.05.2014r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.

Prezentacja firmy

Sprzedaż, handel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie