Pracownika Biura Obsługi Klienta i Logistyki

PRO-MAR S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pro-Mar S.A Firma produkcyjno - handlowa z siedzibą w Poznaniu zaliczająca się do grona liderów w branży metalurgicznej, zatrudni od zaraz:

Opis stanowiska:

  • wsparcie w zakresie prowadzonych działań handlowych
  • opieka nad realizacją zleceń i logistyki
  • kontakt z klientami i dostawcami
  • współpraca z innymi działami firmy (logistyka, produkcja, księgowość)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci logistyki/marketingu i zarządzania/towaroznawstwa (hutniczego))
  • biegła obsługa MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność nadawania priorytetów powierzonym zadaniom
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • umowa na czas nieokreślony po 1–miesięcznym okresie próbnym,
  • wynagrodzenie: 3.800,00 zł brutto + premia uznaniowa (w pierwszym roku pracy)
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Prezentacja firmy

Od początku swojego istnienia firma PRO-MAR S.A. prowadzi efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca na produkcji, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców