Pracownik Ziemny/ Monter rurociaglow PP orazPE i betonowych

Orli AB

Szwecja, Malmö/Lund/ Helsingborg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wielomiesieczny kontrakt z mozliwoscia stalej pracy, przy przygotowaniu terenow pod nowa zabudowe dzielnic LUNDU i MALMÖ. Szwedzkie stawki zwiazkowe, minimum 174 kr brutto + bonus-PELNE WYPOSAZENIE-UMOWA O PRACE SE.
Zadania glowne: Montaz/zgrzewanie przewodow ziemnych z tworzywa sztucznego PE oraz PP oraz rurociagow betonowych, obsluga lasera poziomujacego oraz przewodowego, inne standardowe prace niwelacyjne na i pod powierzchnia
Wymagane dokladnosc i wysoka efektywnosc pracy, jezyk angielski lub szwedzki, dyplom zawodowy lub min. 6 lat doswiadczenia, prawko B, samochod

Wymagania

Prezentacja firmy

Jestesmy jedna z niewielu agencji w Szwecjii, ktora w profesjonal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
od 6 miesiecy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
73PLN - 83PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
platny urlop i dojazdy do pracy-caly paket zwiazkowy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna