Pracownik Zarządzania Jakością

Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Lubań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym.

Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji ściereczek nawilżanych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy:

Miejsce pracy: Lubań

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji w Systemie Zarządzania Jakości
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z systemem zarządzania jakością
  • Wprowadzenie nowych metod i ulepszanie systemu zarządzania jakością
  • Wystawianie certyfikatów, świadectw jakościowych, oraz skanowanie dokumentacji produkcyjnej do klienta
  • Analiza i opracowanie reklamacji klientów
  • Udział w spotkania jakościowych wewnątrz zakładu
  • Bieżące wyjaśnianie problemów jakościowych
  • Przeprowadzanie walidacji linii produkcyjnej, procesu produkcji i sprzętu pomiarowego.
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Udział w wyjaśnianiu przyczyn powstałych niezgodności, reklamacji.
  • Udział w audytach wewnętrznych.
  • Rozwijanie własnych umiejętności
  • Zachowanie czystości i porządku w swoim miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki to Zarządzanie Jakością lub Produkcją)
  • znajomość dobrej praktyki wytwarzania (GMP),
  • dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • umiejętności obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office, SAP)
  • prawa jazy (kat. B)
  • doskonałej organizacji pracy własnej, dokładności, sumienności,
  • umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie produc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa