Pracownik z uprawnieniami NDT

OTTO Work Force

Kluczbork, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kluczbork

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta w Kluczborku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref: NS/ NDT/02/2014/IP

Opis stanowiska:
- Praca przy badaniu zestawów kołowych oraz zatwierdzanie wyników badań
- Metody badań nieniszczących, wykorzystywane przy badaniu zestawów kołowych:
- MT - Magnetyczno - Proszkowa
- PT- Penatracyjna
- UT - Ultradźwiękowa
- VT- Wizualna

Oferujemy:
- Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Pracę w pełnym etacie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
- Ukończenie kursu zakończonego egzaminem (poziom 1) lub otrzymaniem certyfikatu (poziom2)

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.