Pracownik z uprawnieniami na wózki jezdniowe

D&D Personal Sp. z o.o.

Möckmühl, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik z uprawnieniami na wózki jezdniowe

Miejsce pracy- Möckmühl
Rozpoczęcie pracy- od zaraz

Opis stanowiska:
-komisjonowanie/zestawienie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem za pomocą wózków paletowych
-zbieranie zamówień za pomocą skanera
-praca w temperaturze 0-2 stopni Celsjusza
-system akordowy

Wymagania:
-uprawnienia na wózki jezdniowe tłumaczone w języku niemieckim
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- płatny urlop wypoczynkowy
- firma organizuje płatne zakwaterowanie
- oferta pracy tymczasowej

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka