Pracownik wymiany opon - projekt Rezerwa

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - firmy EUROMASTER poszukujemy kandydatow na projekt Rezerwowy

Co oznacza REZERWA ?

• Gwarancja godzin ! Masz placone za 28 godzin pracy – nawet jesli ich nie wypracujesz w ciagu tygodnia!
• Przy 28 godzinach placisz za mieszkanie tylko polowe.
• Jestes dyspozycyjny.
• W razie potrzeby jestes kierowany do wybranej lokacji EUROMASTERA.
• Dostajesz zwrot kosztów paliwa
• Istnieje mozliwosc przejscia na pelny wymiar pracy do jednej z lokacji firmy.
• Nie musisz miec doswiadczenia w wulkanizacji ! Firma zapewnia darmowe szkolenie, ktore przygotuje Cie do pracy na wysokich standardach Euromaster.

Kogo szukamy ?

• Osob ze znajomoscia jezyka angielskiego
• Posiadajacych prawo jazdy i wlasny samochod
• Dyspozycyjnych do konca maja.

Rozpoczecie 01.04.2015

Jesli Ty lub ktos z twoich znajomych zastanawia sie nad zasileniem budżetu i zdobyciem nowego doswiadczenia – lepiej trafic nie mogles !

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis