Pracownik wsparcia produkcji – Praca stała

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Lubliniec, śląskie

Miejsce pracy: Lubliniec

Oferujemy:

•Pracę w pełnym wymiarze godzin,
•Bogaty pakiet socjalny- w tym benefity na święta, dzień dziecka,
•Przejrzystą ścieżkę kariery i realną możliwość awansu,
•Pakiet szkoleń- w tym kursy językowe,
•Udział w wyjazdach integracyjnych i eventach sportowych (spływy kajakowe, mecze piłki nożnej, siatkówki)
•Możliwość zdobycia nowych uprawnień,
•Przejrzysty system motywacyjny,
•Możliwość korzystania z wewnętrznej siłowni.

Wymagania:

•Motywacja do pracy,
•Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
•Gotowość do pracy w systemie III zmianowym- warunek konieczny,
•Dobra kondycja fizyczna,
•Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice,
•Mile widziane doświadczenie na produkcji,
•Chęć związania się na dłużej z przyszłym pracodawcą.

Opis stanowiska:

•Obsługa dużych maszyn produkcyjnych,
•Wykonywanie prac produkcyjnych i magazynowych,
•Wsparcie procesów produkcji,
•Praca w systemie III zmianowym.