pracownik wsparcia działu sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

 W imieniu naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 30907
Praca stała
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:
  • wsparcie działu sprzedaży i obsługi posprzedażowej
  • aktualizowanie i rozwój bazy danych, bazy klientów
  • stały nadzór nad jakością świadczonych usług
  • monitoring umów, przygotowywanie ofert, kalkulacje cen
  • doradztwo w zakresie sprzętu
  • uczestnictwo w procesie sprzedaży na każdym etapie

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe, preferowane: zootechniczne, weterynaryjne, biologiczne, inżynieryjne
doświadczenie w dziale sprzedaży mile widziane
dyspozycyjność, chęć pracy docelowo mobilnie
mile widziana znajomość branży drobiarskiej
rozwinięte zdolności komunikacyjne
znajomość języka obcego: angielskiego bądź niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację
prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowa o pracę u stabilnego, renomowanego, międzynarodowego pracodawcy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • atrakcyjne warunki pracy
  • specjalistyczne szkolenia
  • w przyszłości praca na przydzielonym terenie sprzedaży/ regionie kraju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)