Opis stanowiska pracy

Polski HR Search & Selection Sp.z.o.o. to spółka należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnym S.A.
Polski HR Search & Selection Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605
W dzisiejszym świecie zdobycie i utrzymanie przez firmę wysokiej pozycji rynkowej w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy wymaga przemyślanego zarządzania kapitałem ludzkim oraz zaangażowanej i przygotowanej na zmiany kadry. Nasze doświadczenie, kreatywność i skuteczność przekładamy na konkretne i praktyczne rozwiązania

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osób do pomocy przy wykładaniu towaru

Miejsce pracy Poznań ul. Serbska 7

Zakres obowiązków:
-wykładanie towaru pozwalające zapewnić jak najlepszą dostępność i poprawną ekspozycję produktów
- dbanie o wizerunek firmy
- porządek na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność w dniach 21-24.10.2014
godz. 22.00-6.00
- wymagana książeczka Sanepid
- sumienność
- chęć do pracy

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne