Pracownik w dziale obsługi klienta i marketingu

Collegium Medyczne Medica s.c.

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i firm zgodnie z procedurami i standardami obowiązującymi w C.M. MEDICA (udzielanie informacji z zakresu oferty edukacyjnej, czynności rekrutacyjne - prowadzenie zapisów i ewidencji słuchaczy, wystawianie faktur, doradztwo w wyborze kierunku kształcenia lub kursu, przygotowywanie ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych);

• Podejmowanie działań mających na celu promowanie najwyższej jakości obsługi klienta ;

• Obsługa osobista i telefoniczna klienta;

• Prowadzenie dokumentacji dotyczącej oferty edukacyjnej;

• Asystowaniu w moderowaniu treści na stronę www, facebook;

• Prace biurowe

• Koordynacja działań marketingowych

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem na oferowane stanowisko, ponieważ:

• posiadasz doświadczenie w działaniach organizacyjnych wymagających własnej inicjatywy,

• potrafisz doskonale tworzyć dokumenty (marketingowa treść, estetyka, forma, układ tekstu),

• posiadasz bardzo dobrą znajomość obsługi komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych,

• cechuje Cię zaangażowanie, empatia, dynamizm oraz automotywacja,

• jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i kreatywność w rozwijaniu nowych idei,

• jesteś samodzielny/a, posiadasz dobrą organizację i umiejętność pracy pod presją czasu,

• jesteś osobą uśmiechniętą, pewną siebie i pozytywnie nastawioną do życia,

• lubisz ludzi i ludzie lubią Ciebie,

• możesz pracować w weekendy

OFERTA:

• stałość zatrudnienia

• system profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

• możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów

• możliwość awansu na wyższe stanowiska

• udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów

• praca w komfortowym biurze w Szczecinie

• wszelkie narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Tworząc Collegium Medyczne MEDICA udowodniliśmy, że edukacja może... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia