Pracownik w Biurze Obsługi Klienta

ISTS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma telekomunikacyjna z 20 letnią tradycją zatrudni kreatywne Osoby do pracy w charakterze

Pracownika w Biurze Obsługi Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie mile widziani studenci studiów niestacjonarnych.
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych.
  • Samodzielność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy.
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków i zadań, komunikatywność.
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów w tym sprzedażowej i posprzedażowej.
  • Realizowanie zadań administracyjnych związanych z obsługą Klientów.
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów zgłaszanych przez Klientów.
  • Doradztwo w zakresie oferowanych przez Firmę usług.
  • Koordynowanie działań serwisu technicznego z pracą BOK.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z gwarantowaną podstawą.
  • Przejrzysty system premii.
  • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży.
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami,

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną Krakowską firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta, Praca Doradztwo / Konsulting