Opis stanowiska pracy

Armeton Polska Sp. z o.o. należy do światowej grupy ARMETON, zajmującej się produkcją betonowych przeciwwag do sprzętu AGD.

W zakładzie w Stanowicach pod Oławą proponujemy zatrudnienie na stanowisku Pracownik Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie napraw okresowych i nadzwyczajnych, sprawne usuwanie zaburzeń i awarii w procesie produkcyjnym.

Wymagania na stanowisku pracy:

Wykształcenie: min. zawodowe
Doświadczenie i uprawnienia: mile widziane uprawnienia spawalnicze, uprawnienia eksploatacyjne SEP (do 1 kV),

ARMETON Polska Sp. z o. o. proponuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione do wyników
pracy, zaangażowania i obecności w pracy
- Bardzo dobre warunki pracy w Firmie o zasięgu
międzynarodowym
- Stałość zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i życiorysu drogą elektroniczną lub na adres:

ARMETON POLSKA Sp. z o.o.
Jarzębinowa 4, 55-200 Stanowice

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz.U. . z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Prezentacja firmy

Armeton Polska Sp. z o.o. należy do światowej grupy kapitałowej A... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne