Pracownik utrzymania ruchu

AURATOR Sp. z o.o.

44-100 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków kandydata będzie należeć m.in:

1. Wykonywanie napraw bieżących oraz okresowych przeglądów maszyn
2. Dbanie o przydatność maszyn i urządzeń mechanicznych do użytku poprzez
3. Wykonywanie wymaganych prac zabezpieczająco-konserwatorskich
4. Raportowanie awarii oraz analiza przyczyny powstawania awarii
5. Kontrola części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn o
6. Organizacja pracy narzędziowni, konserwacja elektronarzędzie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

1. Praktyczna wiedza z zakresu elektryki i elektroniki, pneumatyki, schematów elektrycznych
2. Uprawnienia SEP (mile widziane)
3. Chęć do pracy
4. Komunikatywność
5. Skrupulatność
6. Umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis