Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Terminalu

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

  • współdziałanie z załogą tankowców podczas rozładunku towarów naftowych
  • dokonywanie załadunku i rozładunku cystern kolejowych i samochodowych
  • sporządzanie odpowiedniej dokumentacji
  • wykonywanie drobnych prac remontowo-konserwacyjnych
  • przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o zachowanie zasad bezpieczeństwa w środowisku pracy

WYMAGANIA

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi urządzeń przemysłowych lub okrętowych
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dodatkowym atutem będą: uprawnienia do obsługi wózka widłowego, uprawnienia energetyczne eksploatacyjne, kurs "Hot Work" lub uprawnienia TDT

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie do pełnienia obowiązków pod okiem opiekuna
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które wzrasta wraz ze stażem pracy
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.