Pracownik terenowy / Specjalista ds. rozliczeń czasu pracy kierowców

Aureus S.A.

Daleszyce, świętokrzyskie

Aureus S.A.
Aureus VIA sp. z o.o. działa w ramach prężnej grupy kapitałowej Aureus, która bazuje na 10-letnim doświadczeniu w obsłudze firm transportowych.

Aureus VIA to odpowiedź na problemy i wyzwania firm transportowych - rozbudowane regulacje prawne i administracyjne oraz mnogość przepisów i wymagań, które podlegają ciągłym zmianom. Skutkuje to podwyższonym ryzykiem kontroli i kar. Eksperci z Aureus VIA wiedzą, jak poprowadzić firmę transportową, aby maksymalnie zminimalizować te zagrożenia. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Miejsce pracy: Daleszyce

Obowiązki:

  • Pobieranie danych źródłowych – odczyty z kart kierowców i tachografów,
  • Analiza i opracowywanie ewidencji związanej z czasem pracy kierowców w programie do rozliczeń
  • Bieżące doradztwo z zakresu czasu pracy kierowców oraz naruszeń
  • Szkolenie kierowców z zakresu ich obowiązków
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów;
  • Telefoniczna obsługa Klientów;
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami

Profil Kandydata:

  • Doświadczenie w branży transportowej/ logistyce lub jako opiekun klienta
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wewnętrzna motywacja do rozwoju zawodowego
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy kierowców
  • podstawowa znajomość przepisów związanych z analizą i ewidencją czasu pracy
  • praca w firmie transportowej, spedycji lub firmie obsługującej branżę transportową

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aureus S.A.