Pracownik techniczny - serwisant

Martec Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• diagnozowanie problemów

• naprawa urządzeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych

• serwis urządzeń u klienta (możliwa praca na wysokości)

• nadzór nad montażem, uruchomienie instalacji

Praca głównie na terenie województwa śląskiego.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (inż. elektryk, automatyk) lub technik elektryk, automatyk

• uprawnienia SEP kat. E

• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

• prawo jazdy kat. B

• praktyczna znajomość obsługi komputera

• komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziany j. techniczny)

• samodzielność

• dyspozycyjność

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełny etat

• możliwość rozwoju zawodowego

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy przesyłać aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się analityką gazową w przemyśle, instalacjami AKPiA i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis