Pracownik Techniczny ds. prototypów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania:

- wykonywanie prototypów na potrzeby przyszłej produkcji
- wdrażanie prototypów
- uruchomienie i obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola jakości wyprodukowanych prototypów
- aktywny udział w instalacji i uruchomieniu linii produkcyjnej

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w charakterze operatora maszyn lub pracownik produkcji
- ogólna znajomość budowy i naprawy maszyn ( wtryskarki, walcarki, spawarki)
- umiejętność obsługi urządzeń technicznych
- umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- mile widziane uprawnienia na wózki i suwnice
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziane uprawnienia spawalnicze
- dokładność, sumienność , rzetelność

Oferta:

- praca w systemie jednozmianowym
- możliwość tworzenia firmy od podstaw
- praca w małym zespole
- stałe i stabilne zatrudnienie bezpośrednio pod firmą
- umowa o pracę
- praca w międzynarodowej firmie z branży automotive
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazna atmosfera w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials