Pracownik szklarniowy - pomidory

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Na chwilę obecną poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: ok. Bleiswijk

Termin rozpoczęcia: od zaraz

OBOWIĄZKI:

- Ścinka liści

- Okręcanie plantów

- Zrywanie liści

- Opuszczanie plantów WYMAGANIA:

Wymagania

- Doświadczenie w pracy szklarniowej, szczególnie przy ścince liści oraz okręcaniu i opuszczaniu plantów

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

- Dyspozycyjność do pozostania w Holandii przez dłuższy czas

- Motywacja i sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

- Pracę stałą i/lub tymczasową

- Możliwość zakwaterowania na firmowych mieszkaniach/hotelu

- Ubezpieczenie zdrowotne

- Dojazd do miejsca pracy

- Kontrakt na warunkach holenderskich

- Atrakcyjne zarobki

- Opieka polskojęzycznego koordynatora

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji