Opis stanowiska pracy

HOLLAND CONTRACTING Sp. z o. o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Poszukujemy osób do pracy w Holandii, na stanowisko:

PRACOWNIK SZKLARNI – OFERTA KRÓTKOTERMINOWA

Oferta kierowana jest dla osób, które mają przerwę w nauce lub pracy i chciałyby dorobić w wolnych dniach.
Prace szklarniowe. Zbiory i pielęgnacja warzyw oraz kwiatów.

Wymagania

Wymagania:
• gotowość do pozostania na okres świąteczno- noworoczny w Holandii
• motywacja do pracy
• nie wymagane doświadczenie
• odpowiedzialność i poważne podejście do powierzonych obowiązków
• znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, holenderski)będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
• opieka polskich konsultantów na terenie Holandii
• zakwaterowanie na terenie Holandii (w większości naszych mieszkań jest bezpłatny Internet)
• ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy
• dodatkową gratyfikację dla kierowców

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo