Opis stanowiska pracy

Praca w szklarni lub na zewnątrz, pielęgnacja oraz hodowla sadzonek kwiatowych, warzyw, owoców. Praca na halach przy pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw. Praca w zależności od zapotrzebowania klienta.

DATA ROZPOCZĘCIA PRACY: czerwiec 2016

OFERUJEMY:

  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy
  • ubezpieczenie
  • mieszkanie
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu trasportu z Polski do Holandii

Wymagania

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w sektorze ogrodniczym za granicą

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 2 miesiące
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji