Pracownik szklarni - Holandia

OTTO Work Force

Venlo, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Venlo

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik szklarni Holandia

Miejsce pracy: Holandia/Venlo

Typ wakatu: praca tymczasowa

Numer referencyjny: MC/GIM/09/14/NL

Informacje o wakacie:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- ubezpieczenie zdrowotne,

- zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy.

Obowiązki:

- praca w szklarni przy rożnych czynnościach związanych z uprawą sadzonek: szczepienie, sadzenie, pakowanie ziół na hali.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- mile widziane doświadczenie w pracy w szklarni,

- sumienność i rzetelność,

- dokładność i zaangażowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.