Pracownik stacji paliw

Gawlik Jakub

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie  podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw w imieniu LOTOS

Paliwa spółka z. o.o. w ramach rekrutacji zewnętrznej  poszukujemy  kandydatów

na stanowisko:

Pracownika Stacji Paliw

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

PODSTAWOWE ZADANIA

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.;
  • obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;
  • aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;
  • pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

OFERUJEMY

·         pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

DODATKOWE INFORMACJE

  • pracodawcą Pracownika Stacji jest podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw w imieniu LOTOS Paliwa spółka z o.o.;
  • rekrutację kandydatów na w/w stanowisko prowadzi Zarządzający Stacją Paliw.

Wymagania

• wykształcenie średnie lub zawodowe;

• uczeń/student do 26 roku życia

• mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym;

• gotowość do pracy w systemie zmianowym;

• umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

• kultura osobista;

• życzliwość;

• pozytywne nastawienie do ludzi.

Prosimy o załączenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w LOTOS Paliwa

Sp. z o.o. oraz w spółkach zależnych grupy kapitałowej LOTOS zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Prezentacja firmy

podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie