Pracownik stacji paliw

Shell

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • lubisz kontakt z ludźmi *jesteś dyspozycyjny i obowiązkowy *nauka nowych umiejętności przychodzi Ci z łatwością

Rozpocznij pracę na stacji Shell w Gorzowie Wlkp. jako Pracownik stacji paliw-praca na zewnątrz

Twoim zadaniem będzie:

  • pomoc naszym klientom w wyborze właściwego paliwa przy dystrybutorze/ promowanie chemii samochodowej/ obsługa zgodna z naszymi standardami

Oferujemy:

  • elastyczny system pracy w ramach umowy zlecenie/ możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży w renomowanej firmie/ premiowanie za wyniki sprzedaży/
  • szkolenia stanowiskowe

Stawiamy na kandydatów w każdym wieku bo dla nas najważniejsze jest zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Producent paliw.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie