Inter Cars S.A.

Pracownik sprzątający

Od: Inter Cars S.A.
Miejsce pracy: Kajetany k. Nadarzyn

W ramach grupy Inter Cars do działu utrzymania obiektu poszukujemy do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kajetany k. Nadarzyna

Zadania:

  • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych hali magazynowej,
  • Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych,
  • Utrzymanie porządku na terenie obiektu.

Wymagania:

  • Obowiązkowość, dokładność, dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie dwuzmianowym tj. 6-14, 12-20.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługiwania urządzeń do czyszczenia i maszyn sprzątających

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.