Pracownik sprzątający- okolice Ozorkowa

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Ozorków, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Ozorków

Nr ref.: PS/Aleksandria k.Ozorkowa/112015/AS

Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży spożywczej, prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Pracownik sprzątający.

Nasza oferta:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Przyjazna atmosfera w pracy
• Możliwość dłuższej współpracy
• Opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
• Praca na jedną zmianę
• Możliwość przystąpienia do programu Multisport po 3 miesiącach współpracy

Zadania:
• Obsługa maszyny sprzątającej
• Sprzątanie produkcji
• Sprzątanie pomieszczeń socjalnych
• Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych
• Sprzątanie pomieszczeń biurowych
• Uzupełnianie na bieżąco środków czystości

Nasze oczekiwania:
• Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
• Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-
epidemiologicznych
• Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w
systemie 1 zmianowym,
• Zaangażowanie, rzetelność i dokładność
• Wysoka kultura osobista
• Inicjatywa i samodzielność
• Mile widziane doświadczenie
• Mile widziane miejsce zamieszkania: okolice Ozorkowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: