Pracownik Sortowni. Dobre wynagrodzenie!

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

95-010 Sosnowiec Pieńki , łódzkie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- umowę zlecenia ze składkami ZUS,
- dobre wynagrodzenie,
- posiłki regeneracyjne w trakcie pracy – GRATIS,
- ciepłe napoje – GRATIS,
- nagrody pieniężne za obecność w pracy,
- dowóz do pracy, z Łodzi i Zgierza - BEZPŁATNY,
- szybkie przejęcia przez Pracodawcę,
- wolne weekendy,
- pracę w godzinach nocnych.

Czas pracy:

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 20:00 – 4:00.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:
- sortowanie/ załadunek/ rozładunek przesyłek,
- skanowanie przesyłek kurierskich,
- przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki.

Oczekujemy jedynie:

- odpowiedzialności,

- chęci do pracy.

Jesteśmy nastawieni na długotrwałą współpracę.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką propozycją, serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.

Powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej o charakterze długoterminowym. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)."

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji